Meble z lat sześćdziesiątych

Kto z nas pamięta jeszcze meblościanki z młodzieżowego pokoju, które miały wmontowane łóżko, podnoszone na dzień do pozycji pionowej. Pościel była zapinana pasami, a więc nie spadała. Pokój zyskiwał swobodną przestrzeń do przemieszczania się.

Meblościanki z PRLu

Meblościanki z łóżkiem były hitem tamtych lat. W niewielkich mieszkaniach, gdzie wszystkie meble trzeba było składać, aby w dzień można było swobodnie chodzić między kuchnią a łazienką, podnoszone łóżko było świetnym rozwiązaniem. Idealne meble młodzieżowe nowoczesne tanie to były meblościanki z łóżkiem.   Dzisiejsze meblościanki  nie mają co prawda łóżek podnoszonych, a jedynie wkomponowane między półki, ale może warto o tym   pomyśleć. Czy spodobałyby się dzisiejszej młodzieży? Na czym wobec tego można byłoby leżeć ze słuchawkami na uszach i stukać w smartfona? We współczesnym pokoju młodzieżowym stoją meble tapicerowane producent, fragment ściany ozdobiony jest cegłą lub chropowatym tynkiem, żeby nie powiedzieć betonem. Modny jest industrialny design. Metalowe i szklane dodatki. Meble z surowego drewna.

Niezastąpione komody

Komody są meblami z którymi trudno się rozstać. Komody do przedpokoju lub szafy do przedpokoju z lustrem są pojemne i bardzo praktyczne. Tutaj można schować nie tylko obuwie, ale również zimowe czapki i szaliki oraz inne rzeczy, które nie  mieszczą się w szafach. Meblowe  sklepy online posiadają ogromny wybór  komód i szafek do przedpokoju. Obecnie oferują także materace do sypialni, a wszystko jest możliwe do nabycia na raty. Załatwia się wszelkie formalności dosłownie w kilkanaście minut. Wystarczy  dowód osobisty. Większość sklepów oferuje również możliwość wykonania komody lub szafy do przedpokoju na wymiar. To pożyteczne rozwiązanie, gdyż pozwala na wykorzystanie każdej wolnej przestrzeni w domu. Internetowe sklepy meblowe, stanowią dzisiaj dużą konkurencję dla sklepów stacjonarnych. Tym bardziej, że najczęściej  transport  jest proponowany gratis, a ceny mebli są niższe, zbliżone do hurtowych.